רעות זגוני – עיצוב אירועים - אודות
 

רעות זגוני – עיצובי קונספט.

האמנות והעיצוב מילאו בהתמדה ובאהבה את כל שנות ילדותי והפכו לחלק בלתי נפרד מחוויות היומיום שלי. עם הזמן, האהבה והתחביב הפכו למקצוע וראיתי כמה מאתגר להוציא לפועל את החלומות העיצובים אשר דמיינתי בראשי.
בכדי לממש את רעיונותיי הייתי צריכה שותפים, לקוחות שרוצים בדיוק כמוני להגשים את הפנטזיות שלהם באירועים הכי גדולים בחייהם.

כיום, החברה שלי מתמקצעת בעיצובי קונספט מיוחדים שלא ראיתם עוד כמותם. עיצובי הקונספט שאנו מפיקים הינם מקוריים ויצירתיים וחשוב לנו לצרף את כל הפרטים הקטנים שאנו לומדים מאופיו של הלקוח על מנת ליצור הפקה מעוצבת הגורמת לאורחים להרגיש ולחוות את האירוע דרך כל החושים.
המקצועיות שלנו היא בגיבוש והמצאת קונספטים מקוריים ויצירת חוויה לפי הקטגוריה או הרעיון המבוקש ובכך מערבים את האורח בדרכים חדשות ומסקרנות. ברגע שהחלטנו על הקונספט המבוקש לעיצוב האירוע, אנו חוקרים ולומדים על נושא הקונספט כדי שגם בפרטים הקטנים ביותר בעיצוב האירוע, נוכל לממש את הרעיון המרכזי.
כל אירוע הוא פרויקט בפני עצמו אשר מתבסס על רעיון מרכזי המצית את תהליך העיצוב ומוביל לתוצאות מרגשות וחדשניות.

כחברה, יש לנו את היכולת לספק לך ולאירוע שלך עיצוב פורץ דרך ויוצא דופן, להבין מהם רצונותיך ולהפוך אותם לסיפור עיצובי מעניין.
אנו מספקים שירות כולל ומקיף, החל מבניית הקונספט לאירוע, דרך בניית זהות מיתוגית רעננה ומבודלת המתאימה לאופיו של הלקוח ובהתאם לתקציבו.
הכל כמובן בהתאם לדרישתכם ולטעמכם, החל מעיצוב בקו נקי או ססגוני, הפקה כמו של רחוב פריזאי, שוק איטלקי, סגנון ירושלמי, סגנון מרוקאי, סגנון שיק/רטרו ועוד...
כל רעיון שיעלה בדמיונכם, יתבצע בצורה הכי משכנעת ומרשימה שאפשר. 

 
 
 
 
תן חוות דעתקרא חוות דעת
נבנה ע"י Mitchatnim
כתובת: טשרניחובסקי 53, תל אביבטלפון: 053-6130473